субота, 13 серпня 2011 р.

Готувала подарунки: Блокнот і закладки

Було в мене цього тижня кілька приводів для виготовлення подарунків... Самим основним був приїзд моєї сестрички з Німеччини - воона вагітна і я їй зробила дитячий альбомчик - проте ооовсім не встигла його сфотографувати - а він такий гарнюній вийшов=))
Зате показую вам інші подарунки: до нас також приїздили друзі-співробітники з Австрії - вони вчителі і вчили в Тернополі дітей протягом 2 тижнів=))) Ми багато зними проводили час, вчителювали і відпочивали... І на прощання такі от сувенірчики:
Магнітик №1:
Магнітик №2:
Блокнот для австріячки Анжі, котра з чоловіко відправляється на 2 роки в Нову Зеландію(влане такою ідеєю вона і нас з Серйожкою заразила=))) - хотіла вона простий і зелененький записник-щоденник=)))

дякую, що читаєте!
Теплих вам вихідних!!!

8 коментарів:

 1. Класні!!! І магніти, і блокнот!!! А ви в Нову Зеландію не тікайте, а то звідти штампи буде дорого пересилати ;)

  ВідповістиВидалити
 2. Після перегляду новин в нашій державі, в мене в голові засіла ідея фікс, поїхати кудись далеко. Далеко-далеко, в Нову Зеландію. Навряд чи то збудеться, ну але ідею маю)
  Роботи чудові!!!

  ВідповістиВидалити
 3. У вас життя бурлить і клокоче!
  Невже ви теж збираєтесь у Нову Зеландію?!

  ВідповістиВидалити
 4. Про життя - то таки правда - воно таке нааааповнене дуже=) Дякуємо Богу, що дає сил все встигати=))) А щодо Нової Зеландії - то ми б і не проти але то все тільки побажання - власне - де Бог поссадив, там і ростемо=) Не уявляю як би ми там - і без всіх вас!!!!

  ВідповістиВидалити
 5. а ми б і в Новій зеландії з вами були;)

  мені блокнотик сподобався)))
  а магнити-то такі на холодильник?
  я щось подивилась-і подумала про закладки для книжок...хі-хі

  ВідповістиВидалити
 6. хороша їдея з закладками - наступного разу подарую їм закладки=))

  ВідповістиВидалити