вівторок, 8 травня 2012 р.

АТС "Соковите щастя" та участь в кльовезній грі(запрошую)

Привіт,
 Я нарешті зібралася і  таки зробила серію із 3 АТС. Робились вони в дууже веселий настрій, тому такі яскраві і соковиті. І використала для всіх линаковий штампик "Щастя це те, що не можна запланувати" - слова Андія Макаревича(цього штампику ще поки немає в нашому магазині, але скоро буде)
Вже давно-давно отримала АТС від Олі bre, тому дуже хочу одну з них надіслати їй. Ще одну - -також відправляю у відповідь для Віки я від неї отримала також мега ніжну шеббі-АТС.
А третя залишається для бажаючих. Даю право вибору спершу Віці та Олі, а третьому бажаючому надішлю ту, яка залишиться.
Останім часом я активно використовую свій новокуплений дирокол від МС=)))На об*ємних клеєвих квадратиках дирокольність виклядає дуже симпатично..

Також скоро - на днях - хочу розіграти пакетик всілякого скрап-добра, в більшості це великі, середні та маленькі обрізки гарного паперу, а також всілякі бонуси і дирокольності. Буде корисним для новачків у скрапі.
 А тепер що про одну штуку. Я взяла участь  у кльовій грі, тому буду рада бажаючим прийняти участь і отримати близько 27 послань з різних куточків світу!:
(перепост)
Приглашаю вас поучаствовать в обменной игре, но это не простой обмен, а с секретом!ВКРАТЦЕ СУТЬ ИГРЫ: вы записываетесь в игру (здесь или в блоге того, кто уже участвует в игре), получаете от того, кто участвует, 3 адреса, отправляете одну открытку по первому из полученных адресов и вычеркиваете его, свой адрес вписываете последним, находите двух или трех желающих продолжить игру и через некоторое время наслаждаетесь эффектом: начинаете получать послания из непредсказуемых мест и от непредсказуемых людей, в идеале их будет 27!
Обмениваемся message cards - посланиями в картинках. Подробнее в блоге игры.

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ: игра имеет непредсказуемые результаты, если вы не готовы рисковать и нацелены только на результат, то лучше не вступать в неё :)

Целью игры является не только и не столько получение максимального числа открыток, сколько сам процесс. Вы не знаете того, кому вы будете направлять своё "зашифрованное послание", сколько и от кого карточек вы получите взамен. Но вы знаете, что кому-то будет очень приятно получить ваше послание - разве этого мало?

Це короткий перепост правил)) Так от, я шукаю трьох бажаючих прийняти участь в даній грі! Дівчатка пишіть тут коменти з вашими електронками! Чекаю з нетерпінням! Це буде весело! Якщо щось незрозуміло - питайтесь!
Загалом суть така: ви записуєтесь до мене (3 людини), я висилаю вам список з трьома адресами, ви по першій адресу висилаєте секретне послання, викреслюєте цю адресу зі списку, натомість дописуєте свой адресу останньою в список і висилаєте його (список) трьом людям, що зголосяться до вас записатись). Ніби зрозуміло), але якщо щось, то пишіть, а ще краще перечитайте правила в блозі гри:)

16 коментарів:

 1. А я і забула про АТС )))) Дуже приємно, що ти пам'ятаєш )))
  Якщо можна, то я би хотіла першу АТС.
  І ще в мене змінилась адреса

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. ок, вже відкладаю! Скинь мені свою нову адресу на santa_bigsmile@bigmir.net

   Видалити
 2. Ага... а я думала що зараз дойду до коментарів і розчаруюсь, бо були вже бажаючі загарбати останню АТС. А ні... мені пощастило)) Якщо можна я б забрала собі ту, яка залишиться після вибору дівчат) АТСки дійсно чудові... такі яскраві, барвисті і сонячні)))

  ВідповістиВидалити
 3. Привіт!
  атс всі гарні, навіть не знаю яку вибрати ... давай №2

  ВідповістиВидалити
 4. Они великолепны!!! Жаль что мне уже ничего не досталось(

  ВідповістиВидалити
 5. Класна серія АТС-сок! Шкода, що я не встигла ;(, бо маю що запропонувати на обмін ;).
  Але сподіваюсь, що ще якось вчасно потраплю на роздачу ;)

  ВідповістиВидалити
 6. МАр"яночка, чудові в тебе АТС-ки )) а я для своїх ніяк натхнення не знайду (((

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякуб, Оксаночко! Та в мене теж руки доооовго до них йшли - аж було соромно стало=) Того й сіла робити їх=)

   Видалити
 7. Марьяш,хорошенькие)
  Молодец,что дыроколы используешь) Я про свои начала забывать(((((
  Но буду исправляться)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Ага, Викуль - я то сначала купила, а потом подумала - а куда я его? А потом испугалась что такая я плохая стала - покупаю попусту=)))) И начала делать=) Так все мои пасхальные открытки я делала с этим дыроколом - себя успокаивала, что я его использую=))

   Видалити