субота, 25 серпня 2012 р.

двохполосочкові новини та магніти на пам"ять

Привіт, дівчаточка))
Показую вам сьогодні свої дуже прості магнітики, які робила друзям із закордону на згадку про нас))) Нічого особливого в голову не лізло, а ще й такого, що б швидко виготовилось))) А тут новокуплена машинка Бігшот і наші нові фото під руками - так і вийшли такі магнітики з надписом "Багато чудових вітань від сім*ї Грушковик"


А тепер про хороші новини, які ми приберегли на кінець)) Про дві полосочки))

 Якось все не доходили руки(та і на початку не дуже хотілось одразу всім розказувати) - а тепер закортіло))) Ми чекаємо малюка)))

ТОму скоро  мабуть почну про всіляке у вас розпитувати))))

Цілую і обіймаю вас!


17 коментарів:

 1. Магніти класні!!! А от дві полосочки - це взагалі ЩОСЬ!!!!! Вітаю!!! Свій тест майже трирічної давності досі зберігаю))) Нехай Господь благословить легкою і радісною вагітністю!!! Це суперова новина!!!! Завжди радію від таких новин!!!

  ВідповістиВидалити
 2. О, Марянка... які суперові новини!!! Не дарма я тебе питалася, чому ти так багато спиш... я відразу тебе розкусила))) Ха! ТТТ, будте здорові і щасливі! Тішуся за вас сильно-сильно!!!

  ВідповістиВидалити
 3. Какая новость замечательная!!!
  ТТТ на вас, будьте щасливы и не болейте!!!! А на вопросы с удовольствием отвечать будем!!!

  ВідповістиВидалити
 4. Ура-ура! Яка чудова новина, Мар'янко! Щиро вітаю! Дуже рада за вас!
  Думаю, зайду до Мар'яни в блог, подивлюсь, чи немає нових записів. А тут такее - не просто новий запис, а такий радісний та приємний :) Вітаю!

  ВідповістиВидалити
 5. Вітаю з чудовою і радісною новиною!!!
  Легкої вагітності і приємних відчуттів!!!

  магнітики чудові!!!

  ВідповістиВидалити
 6. АААА!! які класні новини!!! ВІТАЮЮЮЮ!!!! легкої вагітності!

  ВідповістиВидалити
 7. Клас!!!!!!!!! Щиро вітаю вас з такою чудовою новиною!!!!! Так чудово що ви скоро станете батьками! Нехай Господь благословить цю вагітність та майбутні пологи!

  ВідповістиВидалити
 8. Those are all gorgeous & oh my goodness congratulations - what wonderful happy news :) x

  ВідповістиВидалити
 9. Марьяночка, поздравляю вас!!!!!!!!!!!!!!

  ВідповістиВидалити
 10. Дякую дівчатка)))) Пишу окремим коментарем, бо прийшлося б всім одинаково ДУУУУЖЕ дякувати)))))) Ви велика підтримка для мене - це так кльово, коли хтось радіє разом з тобою)

  ВідповістиВидалити
 11. Сонечко, це просто надзвичайно позитивні новини ))) рада за вас і за вашого малюка,йому повезло з батьками ))) Передавай вітання Серьожці ))) Люблю вас і обнімаю )))

  ВідповістиВидалити
 12. Ура!!! Вітаю з такою прекрасною подією! Здоров`ячка та щастя майбутній матусі! :)

  ВідповістиВидалити
 13. Вітаю!!! хай вагітність проходить легко і щасливо!

  ВідповістиВидалити
 14. ВІтаю!!! Сьогодні на малечі прочитала, що Грушечка питається про одяг для вагітних, чомусь зразу зрозуміла хто))) Ще раз вітаю! Легкої вагітності, і максимально насолодитися тим станом, швидкоплинним!!!

  ВідповістиВидалити
 15. Сама гарна новина за останні пів року))))Тішусь за вас дузе-дузе!Серьожці,тобі та МАЛЮКУ бажаю всього-всього най-най-най кращого!ЗДОРОВ"ЯЧКА найголовніше!Легкої вагітності!Насолоджуйся кожною хвилькою-то так скоро минає і так потім сумується за тими деньками недовгими пузатими)))Любю тебе

  ВідповістиВидалити