середа, 2 січня 2013 р.

Кілька всіляких новорічних і парочка фото зі святкування НР

Привіт, кукушечки мої!
Ось такі чудеса я натворила для блогу Завдання для душі як запрошений дизайнер - було дуже надихаюче і цікаво творити для цього блогу=))
А ще, вирішила написати пару слів про святкування Нового року=)) Ми його святкували утрьох цього разу=)
І враховуючи, що основними подарунками ми обмінюємось на Різдво, то для мене був просто мега приємний подарунок - браслет з ангелами, котрий я дуже-дуже чекала=)) Та ще й запакував його Серьожка у своєму стилі - все гарно-чемно, в коробочці=) Але під першим слоєм паперу я прочитала надпис: кохана, обережно! Тут в коробочці завівся павучок і він сплів собі павутинку=) А павутинка, як виявилось - це була ціла купа харчової плівки, в яку він замотав браслет=)))так щоб цікавіше було=))))
А це такий скромний стіл у нас був))))аж три салатики і картопелька)))вистачило головою - і ледь залишилось місце для десертів=))
 А це я в процесі розпаковування:

Загалом усі подарунки цього року я запаковувала у крафт - правда іще штучок зо 5 недопакувала, але принаймні святковий настрій в кімнаті вже був створений=) А для завершення різдвяної композиції з подарунків я додала своїх улюблених: снігурчика з теплющим шарфом і дерев*яний надпис "віруй". Ще у мене є улюблений ангел - мій важливий символ Різдва - але про нього трошки пізніше, а то дуже багато пишу як для одного посту))))Аж самій незвично=))

Також, для збільшості кількості подарунків, я була вирішила не розпаковувати 2 пакунки, котрі я отримала по обміну з нашою дизайн командою=)))Так що я чемно дотерпіла до самого святкування і аж після 12 години прийнялась розпаковувати посилочки=)
Тут видно, що частину я вже розпакувала і розклала навколо себе і я ще раз поглядаю на чудо-браслетик)) На днях зроблю якісніше фото і покажу вам його ближче=) а також поділюсь чудо-листівками, котрі отримала по обміну. Хоча ми також мінялись і солодощами і кавою-чаєм, але до того часу, коли я робитиму  фото вони явно не дотягнуть=)))
Ось такі у нас перші дня святкувань=)
А як святквувалось вам?
От ми щороку катались на пакетах(навіть не на санях - так значно швидше і веселіше спускатись), проте цього року надто багато льоду на нашій гірці =((- і я надто пузата для таких веселощів=))
А ви катаєтась на санях в новорічну ніч?

11 коментарів:

 1. З Новим роком! Цей рік для Вас має бути незабутнім і назвичайний! А ми подарунками обмінюмось на Миколая, і тільки дітки отримують ще на новий рік

  ВідповістиВидалити
 2. З Новим Роком!!! Ви такі класні)))))))

  ВідповістиВидалити
 3. З Новим Роком! Ви чудові:))! І подаруночки теж суперові:))!

  ВідповістиВидалити
 4. Гарні фоточки. і пуз такий милий. в мене вже 3-ій раз такий за місяця 2 виросте.

  ВідповістиВидалити
 5. Ааа какая ты классная, Марьяш!!! С пузиком))))

  ВідповістиВидалити
 6. Усмыхненні такі,як завжди,зрештою))))))))))))))))))))))))))З Новим роком вас!!Здоров'ячка вам!Кохання!Щастя!

  ВідповістиВидалити
 7. Мар`ясику, - сиджу-читаю, і посмішка на все обличча! Які ж ви хороші! Пузанчик вже так підріс :) І я дивуюся твоїй витримці! Дочекалася ж до 12-тої ;)
  Ми колись, ще до народження Остапки у новорічну нічь з гірки дитячої спускалися у сніг :)). А на пакетах - то сила!!! Раніше каталася саме так :)
  З Новим Роком ще раз! Усього най-най-найпрекраснішого!

  ВідповістиВидалити
 8. Як ти файний пузатік, ттт :))) Вітаю з Новим Роком!!!

  ВідповістиВидалити
 9. Вітаю з Новим роком!Нехай цей рік буде казковий;)
  Фото і листівки - просто чудові!

  ВідповістиВидалити