четвер, 18 квітня 2013 р.

Де ми пропадали - частина перша=)

Привіт=))
Сьогодні буде трохи балаканини і кілька фото -писатиму двома постами, щоб не плутати вас)))) Давно мене не було і дуже хочеться всім поділитись=))
Востаннє я тут писала, коли була ще така (за час вагітності я набрала 15 кг!):
 А тепер наш Матвій кукає біля нас - допомагає мамі розробляти штампи в магазин, писати пости і творити=))
Ми народились трошки швидше планованого терміну, тому ще певний час пробули в лікарні(я ще ніколи ТАК(!) сильно не хотіла додому як тоді) і після того стартував наш період звикання до нових ритмів=)) Але все, слава Богу, класно! Ми звикли, призвичаїлись до грудного годування, гуляємо під теплим весняним сонечком і тихенько спимо в слінгу=))) Про те, скільки у нас всього було і скільки ми пережили писати не буду - єдине, що скажу - Бог добрий=))) Бо таки справді відчувалось, що я в якійсь, наче, іншій площині була=)) Лікарі казали, що роди дуже тяжкі були, але мені було не тяжко, не боляче і Матвій народився здоровусінький=))) Схватки пройшли на одному подиху - дуже легко=)) Після родів все загоїлось швико - я через 2 годинки вже бігала, хоча мене розрізали трошки=)) Шви загоїлись також дуже швидко і без ускладнень. Одним словом виглядало все не легко, багато хвилювань, але по фактах все було добре і в моєму серці був спокій=) Як, власне,
 і тепер є=)
А на сьогодні ми вже ось такі:
 Ростемо, їмо, какаємо, іноді похникуємо=)) - все як книжка пише=)))
Тому то мене так довго і не було, так що ви не дуйтесь - я скучила за вами у сіма. Мені зараз трошки тугіше з часом, тому я практично не коментую ваші творива=((( Але регулярно слідкую за вашими блогами - чесно-чесно!

А далі я напишу про свої перші спроби в реальному скрапбукінгу=)
 

17 коментарів:

 1. Какой пупсик. Слава Богу, что все прошло хорошо. Очень рада за вас, от души поздравляю.Растите здоровые и счастливые.

  ВідповістиВидалити
 2. Вітаю-вітаю вас!!!! Вашу таку вже велику сім'ю!!! Я якраз згадувала за тебе вчора, думала, чи ти ще не народила, а ви вже які великі)))
  Добре, що все добре і Матвійчик тішить тепер вас)) Призвичаюйся і насолоджуйся незабутніми хвилинами)) Бо діти так швидко ростуть))))

  ВідповістиВидалити
 3. Мар"ясику)))))Які ви солодуськи)))Слава Богу все гаразд і здоровенький ваш Матвійко,ти здорова і Серьожка щасливий біля вас світиться!!!Тішусь за вас!Бажаю вам завжди тільки позитиву!Здоров"я!!!!!!!!!

  ВідповістиВидалити
 4. Марьяшик,какие вы уже большие!!!!

  ВідповістиВидалити
 5. Вітаюююю! які ви гарнесенкі! ростіть здоровенькі і нехай вас Бог і надалі благословляє!)

  ВідповістиВидалити
 6. Вітаю!!!
  Такі позитивні і чудесні фоточки!!! Щастя вам!!!:)

  ВідповістиВидалити
 7. Ви такi вже великi!!! Бажаю щастя твоiй родинi i спокiйних нiчок!!!!

  ВідповістиВидалити
 8. Ура! Вітаннячка. Здоров"я! і добре. що все добре закнічилось, точніше почалось ;-)

  ВідповістиВидалити
 9. Я вас люблю, Грушечки! Всіх трьох)

  ВідповістиВидалити
 10. Вітаю вас! Ростіть здоровенькі й щасливі))

  ВідповістиВидалити
 11. Такі щасливі!!!
  Здоров'ячка Вам,і нехай ваше малятко росте і тішить Вас))))

  ВідповістиВидалити
 12. Марьяночка и мои поздравления))) улыбайтесь так всегда)))

  ВідповістиВидалити
 13. АААААААААА! Вітаю вас з народженням синочка! Дуже рада, що все благополучно закінчилось! Слава Богу! Нехай ваш синочок буде благословенний Господом!
  Рада, що ти нарешті розповіла нам, а то я тут все чекаю і думаю, що ти ж мусіла вже народити ;)
  Бажаю вам мудрості, а синочку міцного сну ;)

  ВідповістиВидалити
 14. Марянка, щиро вітаю вас і народженням виночка! Вибачай, що пізно вітаю...та нехай малюк росте здоровий вам на потіху! Цьомаю вас! Бажаю тільки всього найкращого!

  ВідповістиВидалити
 15. Мар"яночко, заглянула до тебе, а тут такі дописи чудові! (шось мені в стрічці новин не вискакувало шо є нові дописи) Ростіть здоровенькі, Божої благодаті вашій сім"ї!

  ВідповістиВидалити