пʼятниця, 10 червня 2011 р.

Листівка в стилі clean and simple

Привіт!
Я часто роблю листівки за скетчами з цього блогу, ось тепер вирішила виставити ту, котру зробила буквально щойно=)
Люблю цей стиль і цей блог з цікавими ідейками:
А це сам Скетч №144

Думаю, ще зроблю кілька=) Дуже мене пробило - просто давно не ліпила-клеїла, то видно від нестачі вивільнення творчості=))))

Вдалої вам п'ятниці!

10 коментарів:

 1. Водночас проста і тепла листівка. А що собою представляє цей стиль? Бо я анл. незнаю, вчила німецьку, а так хочеться знати аннл.))

  ВідповістиВидалити
 2. Очень красиво:)
  Пропала ты где-то. :(
  Твори, а мы будем смотреть и комммммментить:))))

  ВідповістиВидалити
 3. Стиль означаю "чисто і просто" тобто листівки чи сторінки виходять такі простесенькі, мінімалістичні, з дууже невеликою кількістю різних прикрас. На тому блозі - можеш глдянути - багато скетчів і багато робіт по тих скетчах - вони всі такі простюсінькі, але такі гарнющі=))) Гениальность в простоте=)

  ВідповістиВидалити
 4. Чудова листівочка!!!! а в тебе вийшло не тільки чисто і просто, а ще й тепло )))
  і мені подобається той блог )))

  ВідповістиВидалити
 5. Чудова листівка, я теж полюбляю цей стиль!
  За силку на сайт дякую.

  ВідповістиВидалити
 6. Люблю цей стиль! І листівка якась така тепла вийшла))) А ще й з використанням дироколу, про який я так мрію))) Супер!!!

  ВідповістиВидалити
 7. Мар"янка!!!АААА!!!!листівка-кльовуща!А стиль....ЩО Я ТОБІ СКАЖУ-нарешті я бачу , що я не одна,кому подобається цей стиль.Я сьогодні маю день коли втретє про це маю підтвердження-що те саме МОЄ.Вперше написала в себе в блозі-в фактах про мене.Друге- в блогах натрапила на пост з роздумами про те,що в странах СНД попюлярний стиль Вінтаж,Шеббі,а в америці-Клін енд сімпл,і тому подібне.Вкотре зрозуміла(погортавши роботи дівчат і ссилки,що овни давали),що мені цей стиль дуже подобається.
  І третє-цей твій пост і відкритуля)))))

  ВідповістиВидалити
 8. Чудова листівка!!!!! Я також люблю цей стиль, люблю роботи інших в цьому стилі і саме через цей стиль твій блог мене підкорив! Продовжуй - буду любуватись :)

  ВідповістиВидалити